KOSZYK
Ilość produktów: 0
Suma: 0,00 PLN
Pytania? Zadzwoń: 42 632-26-35 lub 42 236 60 96

Kategorie

Akcesoria Audio/VideoAmplituneryAparaty FotograficzneGramofony i AkcesoriaKolumny GłośnikoweGłośniki BluetoothMultiroomNagrywarkiOdtwarzaczeProjektoryTuneryTVWieżeWzmacniaczeZestawy Kina DomowegoAGDSłuchawkiPrzewody (Kable)Promocje SpecjalneOUTLETRaty Credit Agricole

Raty Santander Consumer Bank


O nas


RTVmax od kilkunastu lat zajmuje się tematyką i sprzedażą Audio/Video.

W temacie Audio wykształciła się specjalizacja dotycząca kolumn głośnikowych, których w ofercie jest około 5 tysięcy modeli.

W temacie Video najprężniejsza sekcja dotyczy telewizorów, głównie średniej i wyższej klasy.
Obecna oferta firmy to ponad 200 producentów i kilkanaście tysięcy produktów.


RTVmax to mała, kilkuosobowa firma złożona z osób o różnych zainteresowaniach mających wspólny mianownik w tematyce RTV.

RTVmax głównie nastawiony jest na sprzedaż internetową. Strona internetowa dopasowana do klienta pozwala w możliwie najkrótszym czasie dokonać zakupu produktów w najniższych na rynku cenach.

Posiadamy także salon sprzedaży w Łodzi, który służy również jako punkt odbioru osobistego. Mamy do dyspozycji ok. 30m2 salę odsłuchową, w której prezentujemy wybraną część oferty.

Z racji posiadania w ofercie dużych ilości produktów i chęci jak najszybszej wysyłki towaru, korzystamy z logistyki opartej na kilku magazynach.


Projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienia kompleksowe instalacje systemów nagłośnieniowych czy audiowizualnych.Transferuj.pl
All Rights Reserved 2011-2019 RTVMAX
CMS easy 2.6 | Projektowanie sklepów internetowych .exe Evolution