Amplitunery

z 7

Firma Fyne Audio wprowadza do swojej oferty dwie nowe linie kolumn głośnikowych: Vintage i Vintage Classic. Obie stworzone przez Dr. Paula Millsa uznanego na całym świecie inżyniera konstruktora który następnie doktoryzował się z dziedziny audio, nawiązują wyglądem do ikonicznych urządzeń królujących w latach 70-tych, ale równocześnie zawierają najnowsze technologie dostępne w świecie wytwarzania i przetwarzania dźwięku.

Firma Bowers & Wilkins od ponad 50 lat znana jest w branży muzycznej. Jej założyciel John Bowers kochał muzykę, a jego celem było stworzenie głośnika idealnego, takiego, który będzie wiernie odtwarzał dźwięki, jakie można usłyszeć na koncertach live. Jego obsesyjne dążenie do perfekcji i brak kompromisów sprawiło, że dziś możemy cieszyć się produktami najwyższej jakości. Nowym dzieckiem Bowers & Wilkins, jest seria 700 S3. Jej kwintesencją jest dźwięk najwyższej jakości, a kropką nad i jest design. Poznaj bliżej serię 700 S3.

Pro-Ject jest firmą, która oferuje swoim klientom najwyższą jakość analogowej muzyki w przystępniej cenie. Co ciekawe firma powstała w roku 1991, kiedy był wielki boom na odtwarzacze kompaktowe i CD. Jednak Pro-Ject nie podąża za panującymi trendami i konsekwentnie rozwija swoją wiedzę na temat gramofonów. Ich misją jest zaszczepienie pasji do muzyki w najlepszym wydaniu, jakim jest dźwięk HiFi. Nowym dzieckiem Pro-Ject jest gramofon z serii X Line X8 Evolution.

Pomimo postępu technologicznego, wciąż wiele osób docenia niepowtarzalne brzmienie dźwięków odtwarzanych na sprzęcie analogowym. Uważają oni, że muzyka z gramofonu ma “to coś”, czego brakuje cyfrowej muzyce zapisanej na płytach CD lub w plikach. Tego samego zdania był Heinz Lichtenegger, który widząc, że na rynku brakuje sprzętu analogowego, postanowił wypełnić tę lukę. Od ponad 30 lat, marka Pro-Ject zajmuje się produkcją sprzętu Hi-Fi najwyższej jakości w przystępnych cenach. Jej nowym dzieckiem jest w pełni automatyczny gramofon AUTOMAT A1, łączący najnowszą technologię z najwyższą jakością dźwięku.

Głównym celem a zarazem pasją firmy Bose, jest tworzenie nowych technologii, które będą służyły ludziom i pozwolą na stworzenie kultury opartej na współpracy. Bose w swojej drużynie posiada: inżynierów, programistów, naukowców, sprzedawców oraz dystrybutorów, których łączy jedno - pasja do tworzenia niezapomnianych produktów. Jednym z nich jest kino domowe Bose Lifestyle 650 dostępne w dwóch kolorach - eleganckiej bieli i zmysłowej czerni. Zobacz, dlaczego Lifestyle 650 jest wyjątkowy.