Bezkompromisowe wkładki gramofonowe Ortofon 2M
Monitor Audio Studio 89 - Wysoka jakość i kompaktowość

Monitor Audio Studio 89 - Wysoka jakość i kompaktowość

Nowość

Kompaktowe kolumny Studio 89, charakteryzujące się wysoką jakością dźwięku, czerpią inspirację z kreatywności i indywidualności lat 80. Dzięki najnowszym technologiom Monitor Audio, w tym przetwornikowi wysokotonowemu MPD III oraz dwóm przetwornikom nisko-średniotonowym o średnicy 4 ¼ cala (RDT III C-CAM), poczucie uczestnictwa w przygodzie nabiera nowego wymiaru.

Studio 89 to kompaktowy model podstawkowy, który wykorzystuje zaawansowane technologie akustyczne znane zarówno z serii Platinum Series 3G, jak i głośnika Monitor Audio Hyphn. Potężne, podwójne przetworniki nisko-średniotonowe RDT III C-CAM zapewniają mocny, wyraźny i kontrolowany bas, który harmonijnie łączy się z przetwornikiem wysokotonowym MPD III. Efektem jest dźwięk o wyjątkowej klarowności wysokich tonów i precyzji basu, gwarantujący wierną prezentację.

Obudowa Studio 89 została wykończona czarną farbą o wysokim połysku, a złote przetworniki stanowią nawiązanie do kultowego modelu Studio 15. Ten stylowy design sprawia, że Studio 89 jest idealnym wyborem dla nowych twórców zmian.

1578913259.thumbnail.jpg

Studio 89: Rewolucja w głośnikach z lat 80.

Kultowa seria Studio narodziła się w latach 80., w czasach, gdy muzyka, telewizja i taśmy wideo dominowały. To była era odważnych stylów, żywych kolorów i wczesnych gier komputerowych, która zapoczątkowała dzisiejszą cyfrową erę.

Pierwszy model z serii Studio, Studio 15, wyróżniał się jako rzadki egzemplarz. Był dostępny tylko w czarnym połysku i wyposażony w złoty przetwornik basowo-średniotonowy oraz kultowy głośnik wysokotonowy ze złotą kopułką. Estetycznie i akustycznie był wyjątkowy – tak opisuje go Charles Minett, Dyrektor ds. Projektowania Produktów.

Studio 89: Minimalistyczny design, maksymalna jakość.

13714313.thumbnail.jpg

Nowy model Studio 89 to kompaktowy głośnik, który nie idzie na żadne kompromisy. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje zaawansowane technologie akustyczne. Zrodzony z filozofii Transparent Design, jest równie wyjątkowy jak nasze topowe kolumny Hyphn. Studio 89 celebrowało “inność” – zaprasza do ponownego odsłuchu.

Inspiracja dekadą zmian.

Studio 89 czerpie z wybuchowej kultury lat 80., ale jest nowoczesnym głośnikiem. To sprzęt dla nowych demiurgów zmian, inspirowany indywidualną ekspresją i kulturą tamtych czasów.

Przetworniki MTM i RDT III.

Układ przetworników MTM (Mid-Tweeter-Mid) zapewnia doskonałą symetrię w pionie. Membrany przetworników nisko-średniotonowych składają się z trzech ultracienkich warstw, a technologia RDT III gwarantuje superlekki, a zarazem wytrzymały tłok.

Filozofia transparentnego projektu.

Studio 89 to harmonijne połączenie wzornictwa i technologii. Neutralność projektu sprawia, że głośniki doskonale wpasowują się w otoczenie.

Precyzyjna konstrukcja.

Kompaktowa obudowa Studio 89 optymalizuje akustykę, a wąska przednia ścianka pomaga stworzyć większą scenę dźwiękową. Nowa konstrukcja zwrotnicy oraz przetwornik wysokotonowy MPD III dopełniają doskonałości.

Podsumowanie: Kultowa seria Studio.

To legendarne głośniki, które narodziły się w erze odważnych stylów i żywych kolorów. Studio 89 to nowoczesna reinterpretacja, która kontynuuje dziedzictwo serii.