

Warunki dostawy
Kable głośnikowe VIABLUE™ SC-2 serii Silver składają się z przewodów 2x 4mm². Każdy z nich zawiera kombinację posrebrzanych i cynowanych żył miedzi OFC. Posrebrzane pasma zapewniają doskonałe i precyzyjne odwzorowanie wysokich częstotliwości, a także akustykę 3D. Cynowane pasma OFC gwarantują mocne i żywe basy. Wszystkie częstotliwości są reprezentowane i odtwarzane w sposób liniowy zgodnie z oryginałem.
Kable głośnikowe VIABLUE™ SC-2 z serii Silver:
Przezroczysta, trójwymiarowa akustyka z jasną i przewiewną wysoką częstotliwością
Dostosowane za pomocą wtyczek bananowych VIABLUE™ T8
Miedź OFC
OFC oznacza miedź beztlenową i jest miedzią rafinowaną elektrolitycznie, stosowaną ze względu na wysoką przewodność przy maksymalnej zawartości tlenu wynoszącej 0,001%.
Rozgałęźniki VIABLUE™
zapewniają inteligentne i precyzyjne prowadzenie kabli. Stabilizują pojedyncze żyły i tym samym zapobiegają uszkodzeniom kabli w pobliżu wylotów kablowych.
Dodatkowe funkcje:
Specyfikacja Techniczna:
Marka: | VIABLUE |
Długość: | 2x2.5m |
Wersja: | Single-Wire |
Rodzaj wtyków: | Banan |