Audio Physic Classic 15 (Czarny połysk) / 1szt. - Raty 0% - Gwarancja producenta - Salon Łódź - Możliwy montaż u klienta

6 394,00 zł
Brutto Do 3 dni
Ilość

 

Przeczytaj więcej o gwarancji Easy Protect

 

Warunki dostawy

Kolumna głośnikowa podłogowa

Dojrzałość to szczególny rodzaj siły - Classic 15 prezentuje się jako głośnik, który wyróżnia się w swojej klasie dzięki innowacjom technicznym, inteligentnym rozwiązaniom szczegółowym i eleganckiej stylistyce, jednocześnie osiągając imponujący stopień dojrzałości dźwiękowej. Wyniki będą dla Ciebie bardzo przekonujące.

System dwuipółdrożny działa na wentylowanej objętości. Otwór odblaskowy znajduje się w dolnej płycie obudowy nad pełnym cokołem i promieniuje w dół, umożliwiając jednolite połączenie z pomieszczeniem. Dlatego konfiguracja jest nieskomplikowana. Hałas przepływu, który często występuje w klasycznych rurkach refleksyjnych, jest całkowicie nieznany w modelu Classic 15, ponieważ faktyczny otwór odruchowy jest utworzony przez niezwykle sztywną ceramiczną płytkę o drobnych porach.

Dojrzałość technologiczna Classic 15 wyraża się poprzez technologię sterownika. Po raz pierwszy unikalna na świecie konstrukcja podwójnego kosza Audio Physic została zastosowana również w serii Classic. Ta przełomowa konstrukcja drastycznie zmniejsza mechaniczne przenoszenie mikrowibracji między przetwornikami a obudową.

Głośnik niskotonowy i średniotonowy są wyposażone w stożki wykonane z tkaniny z włókna szklanego. Jednak dźwięk przestrzenny, silnik i cewka drgająca są zoptymalizowane pod kątem odpowiedniego widma częstotliwości, aby uzyskać wyraźną wierność odtwarzania. Głośnik średniotonowy ma stałą wtyczkę fazową, która poprawia wentylację układu oscylacyjnego. Tak ważna średnica wyraźnie korzysta z tych starań, ponieważ w tym zakresie ludzkie ucho jest szczególnie wrażliwe i natychmiast wykrywa przebarwienia tonalne. Classic 15 jest w stanie odtworzyć barwy tonalne i ludzkie głosy tak naturalne i zwięzłe, jak wcześniej znane tylko z droższych głośników.

System oscylacyjny głośnika wysokotonowego Classic 15 jest również starannie wentylowany, dzięki czemu miękka kopułka niemieckiej firmy specjalistycznej zawsze znajduje idealne warunki pracy, nawet przy dużym obciążeniu. Dzięki mocnemu silnikowi i niskiemu rezonansowi własnemu głośnik wysokotonowy osiąga wzorową integralność sygnału daleko poza słyszalnym zakresem. Mały przewodnik dźwiękowy w kształcie tuby otacza rzeczywistą kopułę i zapewnia płynne przejście między średnimi i wysokimi częstotliwościami. Więc nawet poza tak zwanym sweet spotem, będziesz mógł cieszyć się relaksującą muzyką.

Oczywiście Classic 15 można opcjonalnie wyposażyć w nowoczesne nóżki VCF II Magnetic M8. Stopy te gwarantują doskonałe odsprzęgnięcie od podłogi, a także chronią wrażliwe powierzchnie.

 • Specyfikacja Techniczna:
  • Skuteczność: 89 dB
  • Zalecana moc wzmacniacza: 20-120 W
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 38 Hz - 30 kHz
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 170 x 990 x 240 mm
  • Waga (netto): 22 kg
Audio Physic

Zobacz także