Audio Physic Classic 8 (Orzech) / 1szt. - Raty 0% - Gwarancja producenta - Salon Łódź - Możliwy montaż u klienta

4 166,00 zł
Brutto Do 3 dni
Ilość

 

Przeczytaj więcej o gwarancji Easy Protect

 

Warunki dostawy

Kolumna głośnikowa podłogowa

Konstrukcja oparta jest na modelu CLASSIC 5. Ma tą samą szerokość, co minimalizuje niepożądane odbicia dźwięku i problemy z dyfrakcją fali wokół głośników i jest tylko o 55mm wyższa. Prezentuje się równie elegancko jak mniejszy model, potrafiąc przy tym dostarczyć słuchaczom więcej dynamiki i mocy zwłaszcza w zakresie niskich tonów. Dwu i pół drożny CLASSIC 8 ma tyle energii że z łatwością nagłośni zapierającym dech w piersiach dźwiękiem, pomieszczenia o powierzchni nawet większej niż 20m2.

Audio Physic CLASSIC 8 Oba głośniki: niskośredniotonowy i niskotonowy, zastosowane w CLASSIC 8, mają membrany z włókna szklanego, które są lekkie i wykazują się wysoką wewnętrzną stratnością, co skutecznie zapobiega zaburzeniom oscylacji membran. Nakładka fazowa zmniejsza efekty kompresji w kluczowym dla brzmienia zakresie średnich tonów i odgrywa ważną rolę w chłodzeniu napędu głośnika podczas jego pracy.

Jako przetwornik wysokotonowy pracuje jedwabna kopułka umieszczona w niewielkim wgłębieniu utworzonym w ścince przedniej głośnika. Pozwala to subtelnie i precyzyjnie wyregulować promieniowanie fali akustycznej o długościach odpowiadających częstotliwościom wokół podziału w zwrotnicy. Obraz przestrzenny pozostaje szeroki, zrównoważony i precyzyjny nawet wówczas gdy słuchacz siedzi nieco poza tzw. „sweet spot”.

Audio Physic CLASSIC 8 posiadają solidny cokół stabilizujący konstrukcję, w który można wkręcić kolce (M8), albo opcjonalne stopki: Vibration Control Feet (VCF II M8), podnoszące jakość brzmienia na niespotykany dotąd poziom, a dodatkowo chroniące podłogę przed uszkodzeniem.

Kolumny głośnikowe mogą być wykończone w okleinie: Black Ash, Cherry, Walnut lub Satin White.

 • Specyfikacja Techniczna:
  • Skuteczność: 89 dB
  • Zalecana moc wzmacniacza: 25-150 W
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 34 Hz - 30 kHz
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 170 x 1055 x 290 mm
  • Waga (netto): 17 kg
Audio Physic

Zobacz także