Audio Physic Celsius Center plus (Czarny połysk) / Raty 0% - Gwarancja producenta - Salon Łódź - Możliwy montaż u klienta

8 123,00 zł
Brutto Do 3 dni
Ilość

 

Przeczytaj więcej o gwarancji Easy Protect

 

Warunki dostawy

Kolumna głośnikowa centralna

Bardzo często niedoceniane jest znaczenie kanału centralnego w systemie surround. Ten dodatkowy „środkowy kanał” wyrósł z historii coraz większych, a tym samym poszerzających się, kinowych pałaców. W trybie czystego stereo widzowie siedzący w pierwszych rzędach, daleko od środka, prawie wyłącznie słyszeli dźwięki z najbliższego głośnika, ale prawie nie słyszeli dźwięków z drugiej strony. Szczególnie ucierpiała na tym zrozumiałość dialogów. Jak możesz cieszyć się filmem, jeśli nie rozumiesz ani jednego słowa? Dlatego inteligentni inżynierowie dźwięku stworzyli dodatkowy kanał dźwiękowy dla środkowej części ekranu, kanał środkowy. Miało to zagwarantować, że dialogi staną się jasne i zrozumiałe dla całej widowni. I o to chodzi w naszym CELSIUS plus!

Szczególnie w zakresie częstotliwości ludzkich głosów, nasz zmysł słuchu jest szczególnie wrażliwy; dobry głośnik centralny musi odtworzyć te częstotliwości szczegółowo i bez odbarwień. Dlatego logicznym wnioskiem było wyposażenie CELSIUS plus w najlepsze dostępne sterowniki. Ekskluzywne przetworniki AUDIO PHYSIC HHC zapewniają pierwszorzędną jakość odtwarzania i doskonałą zrozumiałość mowy - nawet w bardzo złożonych fragmentach dźwiękowych i filmowych. Niskie i średnie częstotliwości są obsługiwane przez dwa przetworniki HHCM II, aby uzyskać ciche fragmenty odtwarzające suwerenne i wyższe głośniki, które brzmią niezniekształcone.

AUDIO PHYSIC wykorzystuje te same typy sterowników również w modelach STEP plus i TEMPO plus. Identyczna konfiguracja zapewnia idealne warunki dla wzorowej jednorodności.

Oprócz tego CELSIUS plus posiada również wszystkie inne cechy, do których jesteśmy przyzwyczajeni w TEMPO plus i STEP plus, takie jak pochylona przegroda lub mechanicznie odsprzęgany terminal przyłączeniowy z korpusu głośnika, wyposażony w wysokiej jakości Słupki wiążące WBT.

Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy za pomocą projektora i ekranu, czy też korzystasz z telewizora z płaskim ekranem, CELSIUS plus zawsze robi dobrą robotę. W kinie domowym z projektorem przednia maskownica z czarnej tkaniny ogranicza zakłócające odbicia światła od obudowy głośnika. W połączeniu z płaskimi ekranami atmosfera w pomieszczeniu będzie więc odgrywać ważniejszą rolę, dlatego CELSIUS plus jest dostępny w różnych wykończeniach.

 • Specyfikacja Techniczna:
  • Skuteczność: 89 dB
  • Zalecana moc wzmacniacza: 20-140 W
  • Impedancja: 4 Ohm
  • Pasmo przenoszenia: 44 Hz - 40 kHz
  • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 487 x 145 x 300 mm
  • Waga (netto): ~4 kg
Audio Physic

Zobacz także