Od 2014 roku sklep internetowy rtvmax.pl oferuje szeroki zakres produktów z branży Audio, RTV oraz AGD. Konkurencyjne ceny i szybka wysyłka to jedne z cech, które nas wyróżniają.

rtvmax.pl oferuje najwyższą jakość wiodących na rynku marek w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta to obecnie ponad 200 producentów oraz kilkanaście tysięcy produktów. Jednocześnie zapewniamy Państwu profesjonalne wsparcie naszych pracowników w celu dobrania produktu który spełni Państwa oczekiwania, ale również odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferowanego przez nas sprzętu. Nieustannie dokładamy starań, aby nasza oferta produktowa była bogatsza, a obsługa w pełni fachowa. 

Dysponujemy bogatym asortymentem urządzeń oraz akcesoriów, zarówno dla zwolenników najnowszych technologii multimedialnych, jak i miłośników tradycyjnego brzmienia analogowego. 

Wychodząc naprzeciw wszystkim miłośnikom czystego dźwięku, posiadamy własną salę odsłuchową, w której usłyszysz każdy niuans dźwięku oraz prawdziwą moc.

Z racji posiadania w ofercie dużych ilości produktów i chęci jak najszybszej wysyłki towaru, korzystamy z logistyki opartej na kilku magazynach.

Nasz sklep oferuje liczne akcje promocyjne, o czym możecie się Państwo przekonać zapisując się do naszego newslettera oraz śledząc nasz profil na Facebooku