Kolumna głośnikowa instalacyjna
Sympatycy marki TAGA Harmony nalegali, by zaprojektować wysokiej klasy głośniki instalacyjne nadające się do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, które byłyby w stanie zapewnić podobny poziom jakości dźwięku, jaki spotykamy w wysokiej klasy głośnikach serii Platinum SE (Special Edition) i Premium w serii głośników domowych Platinum. Inżynierowe TAGA Harmony podjęli to wyzwanie i po wielu miesiącach intensywnych badań i pomiarów zostały stworzone dwie nowe serie.
Nowe głośniki TOS są nie tylko idealnym rozwiązaniem dla zaawansowanych systemów wewnętrznych, ale także dzięki odporności na czynniki atmosferyczne, promieniowanie UV i na wodę, mogą być instalowane na zewnątrz na tarasach, w ogrodach, nad basenami i wszędzie tam, gdzie oczekuje się doskonałego brzmienia!
Dźwięk można porównać do domowych głośników wysokiej klasy – dźwięk jest czysty, naturalny i dynamiczny – trudno to znaleźć w przeciętnych głośnikach instalacyjnych.
TPTTD (Taga Pure Titanium Tweeter Dome) dostarcza czysty i dynamiczny dźwięk oraz dokładnie odwzorowuje wysokie tony.
TWCD (Taga Woolen Cone Driver w serii TOS Platinum SE)) oraz TPACD (Taga Pure Aluminum Cone Driver (w serii TOS Platinum)) dostarczają naturalne, żywe i bogate tony średnie oraz ekstremalnie głęboki i dokładny bas z lepszym taktowaniem.
- Specyfikacja Techniczna:
- Typ / Konstrukcja:
- 2-drożna, 2 przetworniki
- Odporne na działanie czynników pogodowych
- Wsporniki montażowe typ U
- Przedni Bass-Reflex
- ¼” dodatkowe otwory na opcjonalne uchwyty
- Łatwe łączenie TEC
- Głośniki:
- wysokotonowy: 25 mm, TPTTD
- średnio-niskotonowy: 165 mm, TWCD
- Maksymalna moc: 180 W
- Pasmo przenoszenia: 38 Hz - 40 kHz
- Impedancja: 4 Ohm (kompatybilny z 8 Ohm)
- Efektywność: 88 dB
- Wymiary (wys. x szer. x gł.): 30 x 22.6 x 21.7 cm
- Waga netto: 4.5 kg
- Typ / Konstrukcja:
Załączniki
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane