Przewód zaprojektowany w taki sposób, by idealnie współpracował podczas przesyłu sygnału o bardzo niski napięciu, a takim właśnie źródłem są wkładki MM i MC. Gładkie i neutralne brzmienie, wyśmienita kontrola niskich częstotliwości. Naturalne proporcje instytutów w przestrzeni z wyraźną lokalizacją i konturem.
Model wykonany w technologii monokrystalicznej, srebrne przewody o przekroju okrągłym, umieszczone w izolacji typu teflon-organic. Całość zabezpiecza zewnętrzna antyelektrostatyczna izolacja poliamidowa-ekranowana.Przewód ten występuje w wersji RCA-RCA lub DIN-RCA w wersji z prostym lub kontowym wtykiem od strony ramienia. Każda z tych wersji posiada dodatkowy przewód uziemiający zakończony pozłacanymi widełkami z firmy Furutech.
Wyśmienicie spisuje się również jako przewód wykorzystywany do podłączenia wszelkiego rodzaju magnetofonów kasetowych, szpulowych.
Załączniki
Komentarze (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane